تبلیغات
ღ㋡ والیــبـــالـــی ها ㋡ღ - ایران 3 - آلمان سوکـــس :)

ایران 3 - آلمان سوکـــس :)

شکست سه بر صفر آلمان در برابر ملی پوشان ایران

تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود در برابر آلمان در هفته هفتم لیگ جهانی والیبال سه بر صفر به پیروزی رسید تا اقتدار خود را در این رشته ورزشی به رخ بلندقامتان آلمانی بکشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دو تیم ایران و آلمان در چارچوب هفته هفتم لیگ جهانی والیبال از ساعت 21 در سالن 12 هزارنفری آزادی تهران به مصاف یکدیگر رفتند.
خولیو ولاسکو در سه ست این بازی از ترکیب رحمان داوودی ، فرهاد ظریف، علیرضا مباشری، محمد موسوی ، عادل غلامی، سعید معروف و امیر غفور استفاده کرد. در ست دوم نیز مهدی مهدوی و شهرام محمودی به بازی آمدند.
ملی پوشان ایران در این بازی در سه ست متوالی با امتیازهای 25 بر 19، 25 بر 18 و 25 بر 20 به پیروزی رسیدند تا موفق به کسب هر سه امتیاز این دیدار شوند.
تیم ملی والیبال ایران با کسب 3 امیتاز این دیدار، 15 امتیازه شد و در مکان چهارم جدول گروه دوم لیگ جهانی قرار گرفت و آلمان به رتبه پنجم آمد.
"لو ون شن" از چین به عنوان داو اول و "توفیق بودایا" از تونس به عنوان داور دوم قضاوت بازی نخست ایران و آلمان را بر عهده داشتند و کوئین تانا از کشور اسپاینا نیز به عنوان ناظر فدراسیون بین المللی والیبال (FIVB) نظارت بر این دیدار را بر عهده داشت.
دکتر محمدرضا رحیمی معاون اول رییس جمهوری و دکتر محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان از جمله مهمانان ویژه بازی نخست ایران و آلمان بودند.
همچنین "ویلفرد لم که" مشاور ویژه دبیر کل سازمان ملل متحد نیز یکی دیگر از تماشاگران این بازی بود.
تیم ملی والیبال ایران فردا شنبه در آحرین بازی خود در لیگ جهانی سال 2013 از ساعت 21 میزبان آلمان خواهد بود.
(ااااوووووووفــــــــ ... تبــریـــک بابا!!! البته خب درسته با این برد و ایاشلا برد فـردا، بازم نمیریسم مرحله ی بعدی،ولی خب خدایی خیلی خـوب بودن...به همشون خسته نباشید میگم!شیــــــــــــــــــریــــن!)موضوع: لیـگ جهــانی 2013، اخبـــارتیــم ملــی،
[ جمعه 21 تیر 1392 ] [ 23:13 ] [ مریم ]