تبلیغات
ღ㋡ والیــبـــالـــی ها ㋡ღ - هفتــه ی اول لیگ92 / ...

هفتــه ی اول لیگ92 / ...

آغاز بیست و هفتمین دوره با پنج بازی هم زمان

بیست و هفتمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران جام "ولایت" از فردا یکشنبه پنجم آبان ماه با با برگزاری پنج بازی همزمان در تهران و شهرستانها آغاز می شود.(وااای اســم جام پارســالو یادتونــه!!! سه متــر بود!)

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران جام "ولایت" در سال 1392 با حضور دوازده تیم آلومینیوم المهدی بندرعباس، باریج اسانس کاشان، بازرگانی جواهری گنبد، نوین کشاورز، پیکان تهران، سایپای البرز،  شهرداری ارومیه، شهرداری تبریز، کاله مازندران، متین ورامین، شهرداری زاهدان و میزان مشهد از پنجم آبان ماه آغاز می شود و تا پایان سال ادامه خواهد داشت.
در این دوره از مسابقات تیم ها در قالب یك گروه به صورت رفت و برگشت با هم پیكار می كنند و سپس هشت تیم برتر برای كسب مقام اول تا هشتم در مرحله پلی آف با هم دیدار خواهند كرد.
دور رفت رقابت های امسال با پنج دیدار در فردا یکشنبه آغاز می شود که شهرهای تهران،  ارومیه، کرج، کاشان و تبریز میزبان بازی های هفته نخست هستند.
در یکی از مهمترین بازی های هفته نخست شاگردان پیمان اکبری سرمربی پیکان تهران در خانه والیبال مهمان تیم نوین کشاورز هستند که هدایت آن را مسعود آرمات بر عهده دارد.
تیم والیبال پیکان که با 11 دوره قهرمانی، عنوان پرافتخارترین تیم شرکت کننده در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران در سال جاری را در پرونده کاری خود دارد، از عمکلرد سال گذشته خود که مقام سومی بود،  از نخستین بازی امسال با قدرت به میدان خواهد آمد.
در دیگر بازی این هفته شاگردان فرهاد نفرزاده سرمربی تیم والیبال سایپا در کرج میزبان بازرگانی جواهری گنبد هستند. بازرگانی جواهری گنبد امسال با بای محمد دوجی به عنوان سرمربی تلاش دارد از اعتبار والیبال این منطقه ایران دفاع کند. سایپا تا کنون شش عنوان نایب قهرمانی و یک مدال برنز لیگ برتر را به دست آورده است، اما تا کنون موفق به کسب عنوان قهرمانی نشده است. 
در سومین بازی این هفته شهرداری های ارومیه و زاهدان در سالن غدیر ارومیه به مصاف هم می روند که هدایت تیم میزبان را ابراهیم وطن پرست بر عهده دارد و تیم شهرداری زاهدان که نخستین حضور در لیگ برتر را تجربه می کند، با هدایت حمید موحدی به میدان می آید.

تیم والیبال باریج اسانس کاشان که امسال چند ملی پوش والیبال ایران را نیز جذب کرده است، در چهارمین بازی هفته نخست این رقابت ها در کاشان با هدایت مصطفی کارخانه میزبان میزان مشهد است. نماینده خراسان رضوی امسال نیز به همراه جبار قوچان نژاد به عنوان سرمربی در لیگ برتر والیبال حضور خواهد داشت.(امســال باریج اسانس هم خیلی خوب بسته شــده!)
تیم های شهرداری تبریز و آلومینیوم المهدی بندرعباس پنجمین بازی هفته نخست لیگ برتر والیبال را در تبریز برگزار می کنند. هدایت تیم شهرداری تبریز را حسین معدنی بر عهده دارد که قهرمانی در سومین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی به همراه تیم ملی والیبال ب کشورمان از جدیدترین افتخارات این مربی است. محمدرضا دامغانی نیز سرمربی تیم والیبال آلومینیوم المهدی بندرعباس است که نخستین بازی از بندرعباس در جنوب ایران به تبریز در شمال غربی کشور برود.

برنامه کامل نخستین هفته لیگ برتر والیبال سال 92 به قرار زیر است: (تمام بازی ها ساعت 17 برگزار می شوند)
تهران، نوین کشاورز تهران – پیکان تهران
کرج، سایپا البرز – بازرگانی جواهری گنبد
ارومیه، شهرداری ارومیه – شهرداری زاهدان
کاشان، باریج اسانس کاشان – میزان مشهد
تبریز، شهرداری تبریز – آلومینویم المهدی بندرعباس

قرار بود در هفته نخست مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران تیم های کاله مازندران و متین ورامین نیز با یکدیگر روبرو شوند که با توافق دو تیم و موافقت سازمان لیگ این دیدار به 10 آذر موکول شد.


خــب بچــه هــا چون فردا لیگمون شروع میشه،منم نظر سنجی رو عوض میکنم...! تار عنکبوت بسته انقدر مونــده!!

اینم نتایج ای نظر سنجیــه:

بازیــکن مــورد علاقـه ی شــما!!؟؟؟

علیرضا نادی                            614 رای

میرسعید معروف                      608 رای

حمزه زرینی                            401 رای

سیدمحمد موسوی               932 رای

پوریا فیاضی                             158 رای

امیر غفور                                368 رای

عادل غلامی                            200 رای

فرهـاد قائمـی                         301 رای

شهرام محمودی                      286 رای

آرش کشاورزی                        264 رای

آقای موسوی بیشترین رای رو آوردن....(کاملا هم تابلــو!)

پوریا فیاضی هم آخرین نفر شـدن.

موضوع: اخبار لیگـــــ 92، اخبــــار باشگاهــی،
[ شنبه 4 آبان 1392 ] [ 16:35 ] [ مریم ]