تبلیغات
ღ㋡ والیــبـــالـــی ها ㋡ღ - ♥ Rest In Peace ♥

♥ Rest In Peace ♥

همه چی می ره از یادت، غیر یادش که همیشه یادته
حسین معدنی در اردوی ایران است

باور کردنش سخت نیست. حسین معدنی هنوز در اردوی تیم ملی است. در غذاخوری، اتوبوس، تمرین، مسابقه و... گاه و بیگاه می شنوی که اردونشینان بگویند: "به قول حسین معدنی: ..." - "اگه حسین معدنی بود الان اینو می گفت..." - "خدابیامرزدش. اینجور وقتا می گفت:...". نقل قول ها، ذکر رفتارها و خلاصه یاد حسین معدنی در اردوی تیم ملی زنده است.
کواچ پیش از بازی در برابر ایتالیا در رختکن، قبل از آنکه مسائل فنی بازی را ذکر کند، به ملی پوشان گفت: "یادتان هست بعد از مراسم حسین معدنی همقسم شدید که مصمم تر از همیشه در مسابقات قهرمانی جهان حاضر شوید تا یاد حسین را زنده نگه دارید؟ اینجا همانجاست که قولش را به خودتان داده بودید. حسین هنوز در تیم ملی است و تاثیر حضورش در تیم حس می شود. او چند سال برای این تیم زحمت کشیده بود. فراموش نمی شود."
سعید معروف می گوید: "به دلیل حضور در مسابقات جهانی متاسفانه نمی توانیم در مراسم چهلم حسین معدنی حضور داشته باشیم ولی یادش با ماست. فراموش مان نمی شود. دوست داریم نتیجه خوبی بگیریم و آن را به حسین تقدیم کنیم. امیدوارم بتوانیم خوشحالش کنیم."
حسین معدنی با آن همه جوانی و لبخند و خوش اخلاقی، هنوز خیلی زود بود که خاطره شود، که بشود؛ مربی فقید والیبال ایران. ولی خب چه می شود کرد. قضا گفت: "گیر" و قدر گفت: "دِه".
خدایش بیامرزاد
 و یادش همیشه زنده باد. سلام به همگــی  ... دلم نیومد این پستو نذارم . (دست فدراسیون درد نکنه )
راسش وقتی آقای معدنی از بینمون رفتن من یکم دیر متوجه شدم! یعنی دو روز بعد از فوت ایشون بود که فهمیدم... اونم بخاطر این که سرم خیلی شلوغ بود و حتی در طول روزهم نتونسته بودم اخبار رو دنبال کنم.

این خبر رو هم توی اینستاگرام دیدم ... حتی وقتی که داشتم تو اینستا میچرخیدمو پستای تسلیت به والیبالی ها رو میخوندم ، فک میکردم احتمالا آقای معدنی یکی از نزدیکاشونو از دست دادن ! اما هر چی پیش میرفتم میدیدم همه دارن عکسای خود ایشونو میذارنو میگن که فوت کردن . 
این عکسو آقای کـواچ تو پیجشون گذاشته بودن... این جوری تازه منم باورم شد ... اصلا نمی تونستم باور کنم ... تنها چیزی که هی میومد تو مغزم این بود که آخه چرا ایشـون !؟ سر چی ؟؟ 
شاید ماها ایشون رو درحد اسم بشناسیم و فقط بدونیم که یه زمانی سرمربی تیم ملیمون بودن ولی واسه یه سریامون از جمله خودم که خیلی وقته والیبال هم مثل ورزش خودم  هندبال، برام مهمه ، خیلی سخته که قبول کنیم آدمی که تیم ملی باهاش کلی به موفقیت رسیده الان دیگه نیست .

دیگه خیلی طولانیش نمیکنم فقط خدا به عزیزانشون صبر بده .

ودر آخر هم : " امید وارم در آرامــش باشـن" 

 به امید برد تیممون تو بازی با آمریکا[ سه شنبه 11 شهریور 1393 ] [ 15:02 ] [ مریم ]