تبلیغات
ღ㋡ والیــبـــالـــی ها ㋡ღ - 3 امتیــاز رفــــ !!!‌

3 امتیــاز رفــــ !!!‌

سلام همگـــی !! 
خودتون دیدین دیگـــه !!! باختــیم   عب نداره ! ایشالا بازیهای بعدی رو همه رو ترجیحــا 3-1 و 3-0 میبریم که 3 امتیـــازآرو همرو بگیریم!  
به امید برد!

از این مصاحبه ی مربی فرانسه بسی لذت بردم! چه خوبه که آدمــا همیشه اعتــراف کنن !! 


سرمربی فرانسه: معروف الگوی پاسور ما بود
از شانس بردمان نهایت استفاده را بردیم

لوران تیلی؛ سرمربی مردان فرانسه پس از پیروزی تیمش مقابل ایران با اشاره به اینکه سعید معروف الگوی پاسور تیم کشورش بوده، گفت: به پاسورمان گفته بودیم که ببین معروف چطور پاس می دهد و الگوبرداری کن. حالا خیلی خوشحالم که او توانست به این خوبی کار کند و باعث برد ما شود.

لوران تیلی همچنین درباره پیروزی تیمش در برابر ایران خاطر نشان کرد: ما از سه شنبه شب که به ایتالیا باختیم سعی کردیم ذهن تیم را برای پیروزی در بازی امروز آماده کنیم. اگرچه می دانستیم کار سختی در پیش داریم ولی خب از شانس بردمان نهایت استفاده را بردیم و برنده شدیم.
تیلی این پیروزی را برای خیلی خیلی خوب خواند و در پاسخ به سئوالی در خصوص تیم های صعود کننده گروه چهار به مرحله دوم گفت: سرنوشت چهار تیم این گروه روز آخر مشخص می شود. این گروه سخت تر از آن است که یک تیم بتواند از چند روز قبل صعودش را قطعی کند یا کسی بتواند پیش بینی کند که چه تیم هایی به مرحله بعد راه خواهند یافت.


مسابقات قهرمانی مردان جهان (لهستان 2014)
ایران –بلژیک؛ برای تثبیت صعود

تیم ملی والیبال مردان ایران در چهارمین دیدار خود از سری بازی های مرحله اول رقابت های قهرمانی جهان شنبه شب در شهر کراکوف با بلژیک دیدار خواهد کرد.
تیم ایران در حالی به مصاف حریف خود می رود که از سه بازی گذشته دو پیروزی برابر ایتالیا و امریکا و یک باخت مقابل فرانسه را دشت کرده و با 5 امتیاز در رده چهارم گروه خود قرار دارد. در مقابل، بلژیک با دو شکست در برابر ایتالیا و امریکا و غلبه بر پورتوریکو 4 امتیازی است و رده پنجم جدول را در اختیار دارد. بلژیک که با این رده، بختی برای صعود ندارد برای امیدوار ماندن به عبور از این مرحله و ورود به مرحله دوم نیاز دارد تا از ایران امتیاز بگیرد. ایران هم اگر بخواهد سرنوشت صعود خود را به روز آخر نکشاند، به 3 امتیاز این بازی نیاز دارد تا صعود خود به مرحله دوم را قطعی کرده و بازی روز آخرش را برای تعیین ردۀ نهایی اول تا چهارم برگزار کند. گرچه در این راه، کار دشواری را پیش رو دارد. چراکه بلژیک از جمله تیم های ودعی و دردسرساز گروه محسوب می شود که نشان داده برای باخت به میدان نمی آید و تا آخرین لحظه برای کسب پوئن و ثبت پیروزی می جنگد. بلژیکی ها در دیدار اولشان امریکا را با پیروزی در دو ست غافلگیر کردند. تا جایی که اگر قهرمان لیگ جهانی به خود نمی آمد و با چند تغییر نبض بازی را در دست نمی گرفت، چاره ای جز شکست در برابر حریف شنبه شب ایران نداشت. همین اتفاق برای ایتالیا در برابر بلژیک هم افتاد. آنها ست اول را واگذار کردند و سپس به زحمت توانستند نتیجه را به سود خود تغییر بدهند. بلژیک همچون فرانسه تیمی بی ستاره است که خلا وجود بازیکن تمام کننده را با کار گروهی و هماهنگی تیمی جبران می کند. خوب توپ می گیرد و شکیبایی لازم برای ادامه رالی توپ و کسب پوئن در رفت و برگشت های مداوم توپ را دارد. از بازیکنان منسجم و هوشیاری هم بهره می برد که پایداری ذهنی و فنی در برابر حریفانشان را بلدند.

اما در دیگر سوی میدان ایران قرار گرفته است. تیم چهارم لیگ جهانی 2014 که مسابقات جهانی لهستان را با غلبه بر ایتالیا و امریکا توفانی آغاز کرد. از شکست مقابل فرانسه هم عبرت گرفت که نتیجه بازی در زمین و بر اثر عملکرد خودش رقم می خورد. نه پیش از بازی و بر اساس نتایج قبلی. ایران ملی پوشانی دارد که می توانند در صورت همکاری تیمی برابر هر تیمی قد علم کنند و به راحتی هر قدرتی را از پا درآورند. بلژیک که جای خود دارد. بازیکنان ایران به لحاظ سطح کیفی بازی در تمام فاکتورها بر بلژیکی ها برتری دارند و 
طبیعتا با ارائه یک والیبال خوب می توانند از سد حریف شان بگذرند. در واقع؛ ایران اگر بازی خوب خودش را در برابر حریف شنبه شب خود به نمایش بگذارد می تواند با کسب سه امتیاز بازی، 8 امتیازی شده و با توجه به تنها یک بازی پیش رو داشتن و اختلاف مناسب امتیاز با بلژیک چهار امتیازی و پورتوریکوی بدون امتیاز، صعود خود را به مرحله دوم رقابت ها قطعی کند. صعودی که هدف اصلی اش از حضور در مسابقات جهانی بوده و برای آن برنامه داشته است. صعودی که برای اولین بار در تاریخش اتفاق می افتد.
از طرفی کسب سه امتیاز بازی مقابل بلژیک سبب می شود تا ایران وضعیت خود را در جدول رده بندی گروه چهار بهبود بخشیده و در روز پایانی (یکشنبه) بتواند با کسب نتیجه ای مناسب، یکی از رده های بالای جدول را در اختیار بگیرد. در اینصورت ایران می تواند در مرحله دوم نیز بخت خود را برای صعود به جمع شش تیم برتر مسابقات حفظ کرده و برای این منظور تلاش کند.


یه چندتا عکس دیگه هم هست چند روز دیگه میذارم!

Love You All 

موضوع: قهرمانی جهــان 2014، مصاحبــه ی مربــیان وبازیکــنان، اخبـــارتیــم ملــی،
[ جمعه 14 شهریور 1393 ] [ 14:18 ] [ مریم ]