تبلیغات
ღ㋡ والیــبـــالـــی ها ㋡ღ - نتــایج هفته ی هـشتم

نتــایج هفته ی هـشتم

ارومیه مقتدر ماند، نوین دو پله صعود کرد

دیدارهای هفته هشتم لیگ برتر والیبال در گروه دوم با پیروزی نمایندگان ارومیه، ورامین و تهران به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابت های گروه دوم لیگ برتر والبیال در هفته هشتم این مسابقات «جام زنده یاد حسین معدنی» امروز چهارشنبه در شهرهای ارومیه، ورامین و بندرعباس با پیروزی شهرداری ارومیه، متین و نوین کشاورز همراه بود.
شهرداری ارومیه که مقتدرترین تیم دور رفت نام گرفته بود، در این مسابقه بدون حضور سعید معروف پاسور نام دار خود که به علت پیوستن به تیم کازان روسیه، در دور برگشت نماینده زادبومش را همراهی نمی کند، در برابر نارنجی پوشان سایپا سه بر صفر به پیروزی رسید تا همچنان تیم مقتدر این رقابت ها باقی بماند و هواداران این تیم که نگران جای خالی این پاسور ارزشمند والیبال کشورمان بودند با کسب ششمین پیروزی سه بر صفر تیمشان به نوار برد های مقتدرانه ارومیه امیدوارتر شوند. شاگردان جهانگیرسید عباسی در این دیدار نفس گیر با نتایج 25 بر 22،  36 بر 34 و 25 بر 22 مقابل شاگردان فرشاد سعیدی که تا آخرین لحظه دست از تلاش بر نمی داشتند، پیروز شدند و با 21 امتیاز صدرنشینی مقتدارنه خود را حفظ کردند و سایپا نیز با 7 امتیاز در رده پنجم باقی ماند. 
شاگردان بهروز عطایی سرمربی تیم متین ورامین در پارس مهر فارس سه بر صفر و با امتیازهای 25 بر 20، 27 بر 25 و 25 بر 18 به پیروزی رسیدند تا جمع امتیازهای خود را در این رقابت ها به عدد 15 برسانند و همچنان در رتبه دوم گروه دوم قرار گیرند. تیم پارس مهر فارس نیز با پذیرش این شکست، هفتمین ناکامی خود را تجربه کرد و همچنان بدون امتیاز در قعر جدول این گروه باقی ماند. این دیدار در حالی بدون حضور تماشاگر (حکم کمیته انضباطی) برگزار شد که بهروز عطایی سرمربی متین از آرش کشاورزی، حسام بخششی، امیر غفور، اندریاس، مصطفی شریفات، محمد طاهر وادی و شاهین مفیدی در ابتدای این مسابقه استفاده کرد و پارس مهر فارس نیز با ترکیب میثم فریدی، فرهاد چاله چاله، صابر زارع، محمد حسینی، حامد فرهادیان، دانیال معتضدی و رافع طبری مقابل متین میزبان صف آرایی کرد.
در دیگر دیدار این گروه نوین کشاورز در بندرعباس موفق به کسب سه امتیاز از آلومینیوم المهدی شد. شاگردان مسعود آرمات سرمربی نوین کشاورز در ست اول 25 بر 19 مغلوب المهدی شدند اما در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 21 و 25 بر 19 میزبان خود را از پیش رو برداشتند تا دو پله صعود در جدول این رقابت ها را تجربه کرده باشند.

وزارت دفاع در این هفته استراحت داشت اما جایگاهش در جدول این رقابت ها تغییری نکرد.

نتایج کامل هفته نخست دور برگشت لیگ برتر والیبال در گروه دوم به قرار زیر است:
شهرداری ارومیه 3– سایپا البرز صفر
25 بر 22، 36 بر 34، 25 بر 22
متین ورامین 3– مهر پارس فارس صفر
25 بر 20، 27 بر 25 و 25 بر 18
آلومینیوم المهدی بندرعباس یک – نوین کشاورز 3
25 بر 19، 20 بر 25، 21 بر 25 و 19 بر 25
 
رتبه بندی این گروه نیز در پایان هفته هشتم لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:
1-    شهرداری ارومیه 21 امتیاز
2-  متین ورامین 15 امتیاز
3- وزارت دفاع 12 امتیاز
4-    نوین کشاورز 10 امتیاز
5-    سایپا البرز 7 امتیاز
6-    آلومینیوم المهدی 7 امتیاز
7-    پارس مهر فارس بدون امتیاز

موضوع: اخبار لیگــــ 93،
[ پنجشنبه 11 دی 1393 ] [ 14:34 ] [ مریم ]