تبلیغات
ღ㋡ والیــبـــالـــی ها ㋡ღ - هفتــه ی سیزدهم لیــگ

هفتــه ی سیزدهم لیــگ

پیکان صدرنشین شد و بازرگانی به پلی آف صعود کرد


تیم والیبال پیکان تهران با شکست نماینده تبریز به صدر گروه اول لیگ برتر والیبال صعود کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته ششم دور برگشت لیگ برتر والیبال جام زنده یاد حسین معدنی امروز (چهارشنبه) با سه مسابقه در گروه یک این رقابت ها در شهرهای تهران (دو دیدار) و تبریز پیگیری شد.

در گروه یک این رقابت ها تیم پیکان تهران با شکست تبریز با یک پله صعود صدرنشین شد و جای میزان خراسان را که این هفته استراحت داشت، گرفت.

شاگردان پیمان اکبری سرمربی پیکان تهران در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 19، 27 بر 25 و 25 بر 18 به پیروزی رسیدند تا جمع امتیازات آنان به عدد 28 برسد.

شهرداری تبریز نیز با پذیرش این شکست با 22 امتیاز در جایگاه سوم جدول باقی ماند.

در دیگر دیدار این هفته لیگ برتر که در سالن المپیک شهر گنبد برگزار شد، بازرگانی جواهری موفق به شکست سه بر صفر شهرداری زاهدان شد تا صعودش به مرحله پلی آف را قطعی کرده باشد.

تیم جبارقوچان نژاد در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 22 و 25 بر 18 مغلوب میزبان خود شد تا با 12 امتیاز قبلی در رتبه پنجم جدول باقی بماند و دیگر امیدی به صعود نداشته باشد.

تیم والیبال ارتعاشات صنعتی ایران در آخرین دیدار خود در لیگ برتر والیبال امروز به مصاف تعاون گنبد رفت و در یک بازی بسیار نزدیک سه بر دو مغلوب این تیم شد.

نوجوانان ملی پوش والیبال ایران که با حضور در این رقابت ها خود برای مسابقات قهرمانی جهان آماده می کنند، با کسب یک امتیاز این مسابقه و مجموعا سه امتیاز به کار خود در لیگ برتر والیبال سال 93 پایان دادند.

در این گروه تیم میزان این هفته استراحت داشت.

نتایج کامل دیدارهای گروه اول لیگ برتر والیبال در پایان هفته سیزدهم به قرار زیر است:

 

شهرداری تبریز صفر – پیکان تهران 3

(19 بر 25، 25 بر 27 و 18 بر 25)

 

ارتعاشات صنعتی ایران 2– تعاون گنبد 3

(28 بر 26، 10 بر 25، 21 بر 25، 30 بر 28 و 13 بر 15)

 

بازرگانی جواهری گنبد 3– شهرداری زاهدان صفر

(25 بر 23، 25 بر 22 و 25 بر 18)


جدول این گروه نیز به این قرار است:

1-    پیکان تهران 28 امتیاز

2-    میزان خراسان 26 امتیاز

3-    شهرداری تبریز 22 امتیاز

4-    جواهری بازرگانی جواهری 18 امتیاز

5-    شهرداری زاهدان 12 امتیاز

6-    تعاون گنبد 8 امتیاز

7-    ارتعاشات صنعتی ایران 3 امتیاز


وزارت دفاع هم پلی آفی شد


تیم وزارت دفاع با کسب دو امتیاز در هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال به عنوان چهارمین تیم گروه دوم دور مقدماتی به مرحله پلی آف این رقابت ها صعود کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال در گروه دوم این رقابت ها در شهرهای تهران (دو دیدار) و کرج پیگیری شد که تیم های وزارت دفاع، سایپا و نوین کشاورز برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.

در مسابقات این گروه تیم سایپا در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 13 و 24 بر 21 موفق به شکست تیم بدون امتیاز این رقابت ها یعنی پارس مهر فارس شد و امتیازهای خود را به عدد 13 رساند و در رتبه پنجم جدول باقی ماند.

در دیگر مسابقه مهم این گروه تیم وزارت دفاع برای قطعی شدن صعودش به مرحله پلی آف در تهران میزبان آلومینیم المهدی بندرعباس بود که این مسابقه سه بر دو به سود شاگردان فرهاد نفرزاده سرمربی وزارت دفاع به پایان رسید و این تیم با کسب 18 امتیاز صعودش به مرحله پلی آف قطعی شد.

در این گروه قبلا صعود تیم های شهرداری ارومیه، متین ورامین، نوین کشاورز قطعی شده بود و امروز وزارت دفاع به عنوان چهارمین تیم صعود کننده این گروه معرفی شد.

نخستین دیدار گروه دوم لیگ برتر والیبال در هفته سیزدهم روز گذشته در خانه والیبال برگزار شده بود و نوین کشاورز با شکست سه بر دو متین ورامین مجوز حضور در مرحله پلی آف به دست آورده بود.

تیم شهرداری ارومیه در این گروه این هفته استراحت داشت.

جدول گروه دوم لیگ برتر در پایان هفته ششم دور برگشت به این قرار است:

1-    متین ورامین 28 امتیاز

2-    شهرداری ارومیه 27 امتیاز

3-    نوین کشاورز 20 امتیاز

4-    وزارت دفاع 18 امتیاز

5-    سایپا البرز 13 امتیاز

6-    آلومینیوم المهدی 11 امتیاز

7-    پارس مهر فارس بدون امتیازموضوع: اخبار لیگــــ 93،
[ جمعه 17 بهمن 1393 ] [ 13:28 ] [ مریم ]